Aprašymas

„Šeimos vila“ – tai šeimos verslas, kuriamas ant prosenelių žemės, ant kurios vaikšto jau penktos kartos mažos kojytės. Sodyba yra Vilkaviškio rajone, vienoje iš miškingiausių vietų Marijampolės apskrityje, 60 km nuo Kauno, 20 km nuo Marijampolės ir 15 km nuo Vilkaviškio, 13 km. nuo Pilviškių, už 7 km –  istoriškai pagarsėję Gižai, o tik už 1 km – V. Kudirkos klėtelė ir Paežerių ežeras, kuriame galima žvejoti, yra pliažas, tinklinio aikštelė, lauko treniruokliai, vaikų  žaidimo aikštelė. Artimiausia parduotuvė už 3 km.

Į čia atvykti galima dviem keliais: per Gurbšilio mišką arba per Paežerius, V. Kudirkos gatve.

„Šeimos vila“ – tai puiki proga pakeisti aplinką ir bent trumpam atsipalaiduoti. Tai jauki vieta ramiam poilsiui/darbui/kūrybai.

Šalia savo šimtametės sodybos ir tausojančio aplinką J. Serbentų ūkio įkurta antra sodybėlė su mažais jaukiais namukais (viename iš jų galima ilsėtis visus metus).

Šis verslas paremtas darnaus vystymosi principais. Darnus vystymasis – tai toks vystymasis, kuris tenkina dabartinių kartų poreikius ir neapriboja galimybės ateities kartoms patenkinti savųjų. Darnaus ir ekologinio turizmo plėtra – vienas pagrindinių šio šimtmečio turizmo sektoriaus plėtros iššūkių ir prielaidų, norint išlaikyti konkurencingumą tarptautinėje turizmo rinkoje. Ekologinio turizmo plėtra Lietuvos verslininkams atvėrė naujas veiklos perspektyvas. Vis daugiau žmonių trokšta ilsėtis saugioje, švarioje ir ekologiškoje aplinkoje. Deja, svajodami apie keliones, pamirštame, kiek šis pomėgis gali sukelti žalos – masinis turizmas, priešingai nei darnus ir ekologinis turizmas, kelia oro taršos, gamtos vertybių apsaugos, gyvūnijos ir augalijos nykimo problemas.

Teikia nakvynės, kubilo, saunos, renginių bei edukacijų organizavimo paslaugos. Dviaukščiame lofto namelyje (40 kvadratų) su visais patogumais apgyvendinti galima 2–4 žmones.  Dviejuose jaukiuose mediniuose 9 kvadratų nameliuose (tiny house) šiltuoju sezonu galima apgyvendinti dar 4 žmones.

„Šeimos vilos“ išskirtinumas – privatumas, jaukumas ir, žinoma, neskubėjimas. Jeigu ilsisi viena šeima ar draugai, tai jų poilsio niekas netrikdo, nes tuo pat metu priimami tik vieni svečius. Svečiai viešnagės metu mėgaujasi ramybe, vieni kitų draugija, bendrauja, gaminasi valgyti ir viduje, ir lauke, žaidžia stalo žaidimus, skaito knygas, eina pasivaikščioti. Esant poreikiui, namelis virsta mini spa. Svečiai gali mėgautis pirties ar kubilo paslaugomis, iš pirtelės šoka į kūdrą.

Visus metus svečiai gali pabūti ir su čia auginamomis alpakomis, jas pašerti, sužinoti apie jų kilmę, naudą, istoriją. Tai lyg terapija. Šalia šių mielų gyvūnų nejučia prabėga valanda ir daugiau...

Taip pat yra edukacija „Uogų kelias“, kurios metu pasakojama apie uogų auginimą bei liofilizavimą, kuris vyksta „Šeimos vilos“ ūkyje, lankytojai uogas ragauja, žaidžia, dalijasi  potyriais. Edukacija trunka 1–1,5 val.

Šiltuoju sezonu organizuojamos 3 val. orientacinės varžybas šeimoms, grupėms, kurios abejingų nepalieka. Šių varžybų metu dalyviai išsikrauna, geriau pažįsta vietovę, vieni kitus bei save pačius. Įspūdžiai ir emocijos dažniausiai būna pačios geriausios.

Asmeninės šventės ir renginiai derinami atskirai telefonu: +37067559260.

Atvykusiems svečiams ir apsigyvenusiems sodyboje kelioms dienoms, sudarytas sąrašas vietų, kurios rekomenduojamos aplankyti. Tai J. Basanavičiaus sodyba, Buktos pažintinis takas, Paežerių dvaras ir kt.

Regionas
Žymos
Kategorijos
Socialiniai tinklai
Žemėlapis

Būda, Pilviškių sen, 70308, Lietuva

Nedirba
Šiandienos darbo laikas nežinomas
 • Pirmadienis

  Susitarus iš anksto

 • Antradienis

  Nedirba

 • Trečiadienis

  Nedirba

 • Ketvirtadienis

  Nedirba

 • Penktadienis

  Nedirba

 • Šeštienis

  Nedirba

 • Sekmadienis

  Nedirba

 • vietos laiku

 • Dar nėra jokių atsiliepimų.
 • Pridėti įvertinimą
  Dalinkis nuoroda į puslapį
  Qr kodas